Фестиваль позитивної творчості у Кельменцях

Минулих вихідних у Кельменцях відгомонів дводенний «Фестиваль позитивної творчості»  під гаслом «Ми за мир в  країні нашій – в душах, сім’ях, на Землі».

У перший день фестивалю (попри те, що погода внесла свої корективи у вигляді  дощу) чисельна публіка все ж таки насолодилася виступами виконавців з різних куточків не лише Кельменецького району, а і всієї України. Музичні композиції дарували солісти Фіалка Якимчук, Світлана Дроник, Яна Дроник, Наталя Регульська. Також свою творчість продемонстрували  учасники фольклорних колективів Кельменецького районного будинку народної творчості та дозвілля «Оберіг» та «Зоряниця». Спеціальним гостем вечора став чернівецький гурт «А.ВАНС»  (керівник Ярослав Венгринюк), який виконав кілька кавер-версій українських та  зарубіжних пісень. Запам’ятався присутнім виступ сольної виконавиці, учасниці  багатьох проектів, народних і міжнародних фестивалів, півфіналістки проекту «Голос діти» – 2016 Дар’ї Швець.

Завершальним акордом першого дня фестивалю став караван сонячних бардів «Співдружність», який подорожує зі своїми світлими та позитивними піснями всією Україною. Учасники каравану вже виступили в Києві, Житомирі, Луцьку, Львові, Кам’янці-Подільському та завітали на Кельменеччину. Вела свято Діна Андрущак.

Не менш насиченою була святкова програма другого дня фестивалю. У неділю розважали глядачів своїми виступами Марта Навозняк, мати та донька Леся та Валерія Катеринчук, лауреат районного та обласного конкурсів аматорів-читців Евеліна Цуркан з поезією, юна вокаліста Софійка Козак, Юлія Івасюк, дует «Мальви», ансамбль «Родина», Людмила Манчул, Світлана Герасимчук,  Віра Гладчук, Дар’я Швець, гурт «Нелипівчанка», Ігор Довганчин, Ігор Доманчук, Микола Мардар. Завершив святкову програму той же виступ каравану сонячних бардів «Співдружність». Ведучою свята була Крістіна Єрофєєва-Бідюк.

Відчувши позитивну енергетику глядачів, у атмосфері творчого піднесення та схвильованості учасники свята з повною самовіддачею виконали свою концертну програму, тож можна впевнено сказати, що свято вдалося.

 

АлісаРУСНАК,

Фото автора.