На Кельменеччині відзначили День Конституції України

27 червня в залі засідань Кельменецької райдержадміністрації  відбулися урочисті збори, присвячені 21-й річниці Конституції України за участю керівників виконавчої влади району, органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадських організацій та жителів райцентру.

Присутніх з Днем Конституції України щиро привітав перший заступник  голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк, який відзначив, що прийняття Конституції остаточно закріпило статус України як суверенної, незалежної, демократичної, правової держави.

       «Як чудово жити в країні, де панує верховенство права! День Конституції покликаний нагадати про виняткову важливість Закону для світлого сьогодення та щасливого майбутнього кожного з нас», - підкреслила ведуча Наталя Білобрицька.

З державним святом кельменчан привітали дует районного будинку народної творчості та дозвілля - Микола Ганін та Володимир Паламарчук, солісти  Людмила Манчук та Каріна Горбишена.

На завершення урочистих зборів представники районної влади поклали  квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та меморіальних дошок загиблим  учасникам антитерористичної операції.