У Кельменцях відбувся районний фестиваль «На крилах надії» - 2017

7 червня у Кельменецькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся щорічний районний благодійний фестиваль для людей з обмеженими можливостями «На крилах надії». Мета фестивалю – сприяння реабілітації та соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями засобами мистецтва, реалізація творчих можливостей та задоволення духовних потреб інвалідів.

Привітали учасників фестивалю голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «СОІ України» Микола Рошко, начальник управління праці та соціального захисту населення Кельменецької райдержадміністрації Ліна Руснак, начальник відділу культури райдержадміністрації Наталя Чепурняк та голова Кельменецької районної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» Антоніна Адащук.

У вітальному слові Микола Рошко зазначив, що допоки живе людина – живе й надія. «Сьогодні тут зібралися люди, які не нарікають на життя, а цінують та насолоджуються кожною його миттю. Цей фестиваль – гімн життю, оптимізму, вірі, надії та любові. Низький уклін вам за те, що ви своєю силою волі вчите бути вдячними Богу за все, що маємо».

Учасники фестивалю виступили з музичними композиціями, декламували власні вірші та твори відомих поетів. Глядачі гучними оплесками вітали виступи Наталки Стасюк, Веніаміна Андрущака, Наталки Шевчук, Олени та Фіалки Якимчук, Ніни Моргуляк, тріо Марії Герман, Валентини Синюк та Марії Ткач, Ані Мікірін, гумористів Сергія Требика та Миколу Ганіна, а також Марії Гнатюк. Присутні переглянули виставку виробів народних умільців, які потребують особливої уваги від суспільства.

Вітаючи присутніх, Ліна Руснак та Наталія Чепурняк подякували учасникам фестивалю за мужність, силу духу та запевнили, що представники влади й надалі усіляко підтримуватимуть фестиваль та сприятимуть розвитку і розкриттю творчих можливостей людей з особливими потребами.

На завершення заходу прозвучала пісня у виконанні Юлії Івасюк. Всіх учасників фестивалю нагородили грамотами, а найкращі будуть відстоювати честь району на обласному фестивалі у Чернівцях.