У Кельменцях вітали матерів

       12 травня у Кельменецькому РБНТД відбувся святковий концерт, приурочений Дню матері. Захід розпочався з хвилини мовчання за синами Кельменеччини, які віддали життя за волю та незалежність України Ігорем Філіпчуком, Олександром Паламарем, Іваном Ротарем, Сергієм Ковальчуком, та Олександром Гарбузом.

Привітали усіх присутніх матерів та нагородили їх подяками та преміями голова Кельменецької РДА Віталій Швець та селищний голова Сергій Буняк. Нагороджували та вітали жінок начальник відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Валентина Синюк, начальник відділу культури  Кельменецької РДА Наталя Чепурняк, директор районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Людмила Попович, голова спілки інвалідів Кельменеччини Антоніна Адащук, головний спеціаліст управління освіти Кельменецької РДА Євген Паламарчук.

З роллю ведучої концертної програми бездоганно справилася Крістіна Єрофєєва. Музичні вітання линули від Наталії Ригульської, Марії Герман, Ангеліни Верлан, Світлани Герасимчук, Юлії Івасюк, Віри Гладчук, дуетів у складі Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука та «Обрій» у складі Ніни Сливки і Віталія Федорова. Концерт завершилися піснею «Україна», яку виконав ансамбль народної пісні «Родина».