Урочистий мітинг з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом відбувся у Кельменцях

Урочистий мітинг з нагоди 72-ї річниці перемоги  над нацизмом відбувся у Кельменцях9 травня у Кельменцях відбувся урочистий мітинг, присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Центральними вулицями районного центру під звуки духового оркестру та синьо-жовтими знаменами пройшла хода. У строю були ветераниДругої Світової, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, жителі районного центру, трудові колективи установ, організацій району, учні та вчителі Кельменецького ліцею. Відбулося покладання квітів до пам'ятника воїнам-односельчанам, Братської могили, в якому взяли участь перший заступник голови Кельменецької райдержадміністрації Ігор Урсуляк та заступник голови районної ради Анатолій Горобець.

На мітингу виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк, Кельменецький селищний голова Сергій Буняк, які подякували ветеранам за їхній подвиг.

Зі вітаннями від імені ветеранів району виступив голова ради районної організації ветеранів України Василь Флоряк, учасник антитерористичної операції Дмитро Дмитрюк, військовий комісар Анрій Харівський, а від наймолодшого покоління - учень Кельменецького ліцею Владислав Громик.

Біля Вічного вогню учасники мітингу низько схилили голови та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх тих, хто загинув у роки Другої Світової війни і тих, хто загинув під час антитерористичній операції на Сході України.

Настоятель храму Ікони Почаївської Лаври отець Олег спільно із настоятелем Чудо-Михайлівського храму отцем В’ячеславом відслужили панахиду за всіма, хто поклав життя на вівтар Перемоги.

З патріотичними піснями та віршами перед учасниками мітингу виступили працівники культури та юні аматори району. Зі сльозами на очах присутні слухали "Лист у вічність", що написав та виконав Василь Кривий.

         Мітинг завершився спільним виконанням Державного Гімну України.