Презентація карти «Вишивана моя Україна» у Кельменцях

13 березня у Кельменцях відбулася презентація карти «Вишивана моя Україна», що відбулася у рамках всеукраїнської акції Державної казначейської служби України та була приурочена 25-й річниці незалежності нашої держави. Участь у заході взяли голова Кельменецької районної державної адміністрації Віталій Швець та голова районної ради Віктор Ілаш, працівники районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, колектив управління Державної казначейської служби України в Кельменецькому районі, представники селищної ради та засобів масової інформації.

Розпочалася презентація літературно-музичною композицією «Моя вишиванка», яку виконала Каріна Горбишена з Росошан. Як зазначила ведуча Наталка Білобрицька, ця всеукраїнська акція розпочалася 8 серпня в Управлінні казначейства у м. Дзержинську (нині м. Торецьк) Донецької області, де з робочим візитом перебувала очільниця Казначейства Тетяна Слюз. У рамках серпневої робочої поїздки до Донецької та Луганської областей Голова Казначейства власноруч привозила карту для доповнення орнаменту та нанесення на неї символів міст. Відтоді вишивану карту України передавали казначеями з однієї області до іншої. Вона наповнювалася кольорами, візерунками і душевним теплом всіх, хто долучився до проведення акції. Завершилася робота над картою у жовтні 2016 року. Завдяки талантам працівників казначейської служби України карта перетворилася на справжній мистецький витвір.

Звертаючись до присутніх начальник управління казначейської служби України у Кельменецькому районі Андрій Бурлака зазначив, що працівники служби усіх регіонів нашої держави створили її як символ єднання, намагаючись передати на полотні свою любов до рідної землі та довели, що жоден з них не стоїть осторонь сучасних подій в державі, а власним прикладом творить сьогодення.

Своїм виступом учасників зібрання потішив дует Кельменецького РБНТД у складі Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука, які виконали пісню «Мій рідний». Наприкінці заходу усі присутні зробили загальне фото на згадку.