«Струни Кобзаревого серця»

 10 березня учні та вчителі НВК села Бузовиця Кельменецького району спільно з працівниками місцевого Народного дому провели літературну годину «Струни Кобзаревого серця», присвячену пам’яті Т. Г. Шевченка. Директор Народного дому Інна Сташкевич та художній керівник Ігор Довганчин доносили Шевченкове слово, його велич і неперевершену силу духу разом з юними ведучими Олечкою Перчук та Владиком Дуплавом. Про значимість творчості геніального поета, художника, мислителя, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка розповіла Євгенія Яцишена, методист Кельменецького РБНТД.

Учні переглянули фільм про життя і творчість Великого Кобзаря та здійснили віртуальну подорож до музею-садиби у Моринцях.

Неперевершеною була акторська гра Андрійка Ромашенка. У ролі малого Тараса він зумів майстерно відтворити трагедію маленького хлопчика-кріпака, який рано лишився сиротою, поневірявся світом і мріяв тільки про волю.... Під час заходу учасники декламували твори Т. Г. Шевченка. Директор НВК села Бузовиця Ніна Марчук щиро дякувала усім учасникам та організаторам заходу.