На Кельменеччині вшановували пам'ять Великого Кобзаря

З нагоди 203–ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 9 березня у залі засідань Кельменецької райдержадміністрації та районної ради відбулися урочистості, в яких взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Швець, голова районної ради Віктор Ілаш, представники трудових колективів, засобів масової інформації та широких кіл громадськості Кельменеччини.

«Значимість постаті Шевченка в історії, літературі та мистецтві важко переоцінити. Він дав слову запал патріотизму, міць справжньої зброї. У складні, переломні для української нації часи рядки Кобзаря ставали рупором, що закликали до боротьби. Його вірші були гімнами революцій, плекали надію і віру в перемогу», - з такими словами звернувся до присутніх Віталій Швець.

Літературно-музичну композицію «Ой діброво темний гаю» виконала Марта Навозняк. Марина Цуркан декламувала вірш «Лічу в неволі дні і ночі», а дует районного будинку народної творчості та дозвілля виконав пісню «Думи мої, думи». Шестирічний Натан Герасименко зворушливо декламував вірш «І мертвим, і живим…», пісня «Реве та стогне Дніпр широкий» лунала з вуст учасників народного аматорського вокального ансамблю «Журавка» (керівник - Вікторія Раренко). По завершенню заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченка.