«Про жінку я пісню співаю»

 7 березня у Кельменецькому РБНТД з нагоди Міжнародного жіночого дня відбулися урочистості та святковий концерт «Про жінку я пісню співаю». Він розпочався композицією «Березень та Весна» у виконанні Максима Тютюнника і Крістіни Єрофєєвої-Бідюк.

Прекрасну половину людства з чудовим святом весни та краси привітали голова Кельменецької районної ради Віктор Ілаш, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Урсуляк та селищний голова Сергій Буняк. Усіх присутніх жінок своїми виступами потішили хореографічний колектив «Натхнення», учні Кельменецького ліцею, колективи «Фантазія» ДЮЦу, ДНЗ №1 «Колосок» та ДНЗ №2 «Ромашка», хореографічний дует у складі Богдана Дерев’янка та Оленки Комерзан, солісти Ольга Волощук, Наталка Луцик, Поліна Ілаш, Фіалка Якимчук, Юлія Івасюк, Вадим Базь. Присутніх на заході вразив танець матерів і синів - учнів 2-А класу Кельменецького ліцею.

Щемливої ноти додали бажання ведучих Оленки Комензан, Богдана Дерев’янка та Оленки Ілаш про повернення усіх українських жінок-заробітчанок додому. У фойє районного будинку народної творчості та дозвілля влаштували справжній весняно-квітковий вернісаж, всіх охочі мали змогу помилуватися картинами кельменчанки Ольги Твердохліб.