«Свято весни»

 4 березня у БНТД села Комарів Кельменецького району в рамках культурно-мистецької акції «З криниці людської мудрості» відбувся концерт під назвою «Свято весни».

Зі сцени було сказано багато щирих і теплих слів про місцевих жінок - представниць різноманітних професій: викладачок, виховательок, працівниць сфери торгівлі, апарату сільської ради та поштового відділення, працівників культури, лікарів.

Пісні про матір та весну у виконанні юних школярок Олі Дондиш (керівник - Людмила Дондиш) та Ілони Гричанюк (керівник - Василь Петрак) не залишили байдужими нікого. Учасники народного аматорського колективу «Калинонька» (керівник - Валентина Ляшок) виконали низку цікавих пісень. Та найкращим подарунком для мам та бабусь стали танці, які виконали їхні діти – учасники колективу місцевого дитячого садка (керівник - Алла Латковська) і учні 3-го класу (керівник - Нінель Сливка). Хореографічні композиції продемонстрували й учні старшої групи місцевого НВК під керівництвом Альони Костюк. Майстерною грою на баяні зачарувала глядачів Ілона Москалюк (керівник - Едуард Москалюк), учениця філії музичної школи. З жартівливою байкою виступив Владислав Ткач. Справжнім подарунком для глядача став виступ аматорів театру малих форм «Дністер» (керівник – Тетяна Сливка та Наталя Паладійчук).

Методист Кельменецького РБНТД Христина Єрофєєва-Бідюк привітала зі святом та подякувала організаторам заходу – працівникам місцевого БНТД на чолі з директором Світланою Костюк.