«Зоряниця» святкувала ювілей

23 лютого у Кельменцях відбулося свято з нагоди першої річниці від дня створення аматорського фольклорного колективу «Зоряниця» Кельменецького районного будинку народної творчості та дозвілля (керівник – заслужений працівник культури України Віра Натрасенюк). Свято зібрало чимало друзів, гостей та шанувальників пісні народної. Ведучими заходу були Віра Натрасенюк та Наталія Білобрицька.

Минають роки, на зміну одним поколінням приходять інші, але народна пісня – щира і мудра, залишається жити вічно. Доказом цього є майстерне виконання учасниками цього фольклорного колективу давніх українських пісень. Того дня у районному будинку народної творчості та дозвілля лунали пісні та молитви «Доброго ранку», «Отче наш», «Сонце гріє, вітер віє», «Вилетіла зозуленька», «Із – за гори, з-за крутої», «Прийшла чорна хмара», «Як би ти був бравий хлопець» та багато інших.

Присутніх на заході частували варениками під пісню «Із сиром пироги» у виконанні Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука. По завершенню концертної програми до учасників аматорського фольклорного колективу «Зоряниця» з найтеплішими словами звернулися начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталя Чепурняк та директор РБНТД Алла Ілаш, які вручили грамоту та ціні подарунки.