«Сонцесхід Василя Кривого»

17 лютого на базі Кельменецької ЦРБ провели школу професійного навчання бібліотечних працівників району на тему: «Бібліотека і користувач: нові часи, нові можливості». Перед присутніми виступила директор РЦБС Н. Сливка.

Того дня бібліотекарі району радо зустрічали почесного гостя – Василя Кривого, заслуженого журналіста України, лауреата щорічної премії ім. В. Чорновола та обласної премії ім. О. Романця, колишнього редактора газети «Рідне слово», автора книг «Веселка над Дністром», «Животоки», «Убієнні голодом». А нещодавно він видав і четверту книгу, присвячену своїм землякам, - «Козиряни».

«Сонцесхід Василя Кривого», - саме таку назву мала творча зустріч із справжнім майстром художнього слова. Зустріч була напрочуд насиченою та цікавою. В. Дєдова у формі інтерв’ю поспілкувалася з Василем Дмитровичем, а той з великою любов’ю і гордістю розповідав про своє рідне село. Того дня вітання на адресу автора линули від його земляків з рідних Козирян, а уривки з нової книги зачитали Н. Сливка, Н. Гергелійник, М. Таран, Р. Борденюк, Л. Єрьоменко, З. Ставчанська та сам Василь Кривий.

Присутні із захопленням слухали вірші у виконанні М. Городецької , Т. Амбросій, а задушевні пісні линули від творчої родини Герасимчуків. На екрані демонструвалися світлини, якими так багата нова книга. Присутні на заході також здійснили своєрідну інтерактивну мандрівку «Життєвим і творчим шляхом Василя Кривого». Творчий доробок Майстра був представлений на розгорнутій книжково-ілюстративній виставці «Струни серця золоті».