У Кельменцях вшановували воїнів-афганців та учасників АТО

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану в Кельменцях відбулася низка заходів. У рамках відзначення пам’ятної дати воїни-афганці, учасники АТО, голова Кельменецької райдержадміністрації Віталій Швець та заступник голови районної ради Анатолій Горобець урочисто траурною ходою пройшли центральною вулицею райцентру.

Відбулося покладання квітів до пам’ятного знака воїнам-афганцям, до Братської могили та до меморіальної дошки Олександру Паламарю. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблого в Афганістані Сергія Нікули, учасника АТО Олександра Паламаря, ветеранів Другої Світової війни, воїнів-афганців, які померли у мирний час. Згодом урочистості продовжилися у Кельменецькому РБНТД.

З вітальними словом до присутніх звернувся голова районної громадської організації УСВА Юрій Цуркан, який вручив подяки Кельменецької районної громадської організації УСВА. Заступник голови районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану Василь Дворак вручив воїнам почесні грамоти від обласної організації УСВА та відзнаки Президента України - пам'ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану».

Справжньою окрасою урочистостей стала концертна програма, підготовлена працівниками культури та учасниками аматорських колективів. Звучали пісні у виконанні Володимира Щербатюка, Ірини Рябко, Марти Навозняк, багато теплих слів на адресу мужніх воїнів прозвучало від ведучої Ірини Рябко. По завершенню концертної програми відбувся поминальний обід за загиблими учасниками бойових дій на території інших держав та учасниками АТО.