Кельменецькій районній організації ветеранів України – 30 років

У Кельменецькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці від дня створення Кельменецької районної організації ветеранів України. Привітали членів громадської організації перший заступник голови Кельменецької районної державної адміністрації Ігор Урсуляк, заступник районної ради Анатолій Горобець та заступник голови ради Чернівецької обласної організації ветеранів України Віктор Ярощук. На урочистості також завітали керівники установ, організацій, підприємств Кельменеччини та сільські голови.

Перед присутніми виступив голова ради районної організації ветеранів України Василь Флоряк, який нагадав історію створення та діяльності організації. Звертаючись до учасників зібрання, Ігор Урсуляк відзначив, що члени ветеранської організації мають активну громадську позицію і на їхньому рахунку чимало добрих та благородних справ. «Досвід ветеранів є цінним надбанням суспільства, яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні», - підкреслив посадовець.

Почесною грамотою Кельменецької районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено голову районної організації Василя Флоряка. Заступник голови ради обласної організації ветеранів України Віктор Ярощук вручив нагороду «Почесний ветеран України» Леоніду Буняку. Грамотами обласної та районної організацій ветеранів України відзначили й найактивніших керівників первинних осередків організації ветеранів та керівників установ, що найактивніше співпрацюють з цією організацією.

Присутніх своїми виступами потішили Віра Гладчук, Микола Ганін, Світлана Дроник, дуети у складі Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука, Віталіни та Олександра Герасимчуків, Григорія Малого та Віталіни Герасимчук, Віктора і Валентини Мельник.