«На гостини до Івана» у Кельменецькому РБНТД

23 січня у Кельменецькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулося святкове дійство «На гостини до Івана», що організували учасники ансамблю народної пісні «Родина» разом з новим членом колективу Іваном Горяніним, завідувачем клубу села Слобідка.

Він виконував роль господаря, який приймав гостей заходу. Представила нового члена колективу ведуча Людмила Мельник, а символічний подарунок презентувала директор районного будинку народної творчості та дозвілля Алла Ілаш. У залі зібралися глядачі, серед яких були й Івани, й Івановичі, й Іванівни. Потішили своїми виступами Віра Гладчук, Тетяна Дворська, Анатолій Пунга, Григорій Малий, які заспівали дуетом з Галиною Швець та Людмилою Манчул.

Присутні на заході мали приємну нагоду почути пісню у виконанні Ангеліни Верлан, яка також є новою учасницею колективу та завідувачем клубу станції Ларга і дует у складі Людмили Козярської та Людмили Мельник. Наприкінці свята начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталя Чепурняк щиро подякувала учасникам і гостям цього чудового заходу.