Андріївські вечорниці у Кельменцях

 Напередодні дня одного з дванадцяти апостолів Христових – Андрія Первозванного у Кельменецькому РБНТД відбулися Андріївські вечорниці. Співочі посиденьки організували працівники відділу культури Кельменецької РДА та за участю аматорського ансамблю народної пісні «Родина» (керівник - Дмитро Волошин). Вечорниці відбувалися за усіма стародавніми звичаями і традиціями.

Господарями на театралізованому дійстві були Людмила Мельник та Микола Ганін. Далі посиденьки продовжувалися у хаті Михайла Сергійовича та Тетяни Іванівни Дворських, де пролунало чимало українських народних пісень, які активно підтримували глядачі в залі. Не обійшлося й без танців та гумору від Миколи Ганіна.

Приємним сюрпризом став візит на свято учасника антитерористичної операції Андрія Лупашка. Зі щирими вітаннями до українського воїна звернулися начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталія Чепурняк, директор центральної районної бібліотечної системи Ніна Сливка та учасники ансамблю «Родина», які виконали «Многая літа».

В кінці свята усіх присутніх пригощали різними смаколиками, а задоволені глядачі ще довго не розходилися. Вони щиро дякували родині Дворських та працівникам культури за добре організоване свято. Вечорниці вдалися на славу!

Інна РАРЕНКО