Творча зустріч людей з обмеженими фізичними можливостями у Кельменцях

3 грудня українське суспільство разом зі світовою спільнотою відзначало Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, – день боротьби людей з вадами здоров’я за свої права. Це символічне нагадування про обов’язки влади та оточуючих перед людьми, яких доля позбавила повноцінного здоров’я.

2 грудня у Кельменцях провели зустріч людей з обмеженими фізичними можливостями. Організаторами заходу вже традиційно виступили Кельменецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районна громадська організація інвалідів, управління праці та соціального захисту населення Кельменецької РДА.

Присутніх привітали перший заступник голови Кельменецької районної державної адміністрації Ігор Урсуляк та голова районної громадської організації інвалідів Антоніна Адащук. Такі зустрічі учасники заходу завжди чекають із нетерпінням, знаючи, що їх вислухають, зігріють душевним теплом, а концертна програма, яку організували працівники культури додала гарного настрою. Учасників та гостей зустрічі своїми виступами потішили Ангеліна Верлан, Світлана Дроник, Микола Ганін, дует «Обрій», Фіалка Якимчук, ведуча заходу - Людмила Мельник. Люди з особливими також брали активну участь у концертній програмі: співали пісні, танцювали та спілкувалися з давніми друзями.