Бібліотека – світ інформації, знань та успіху

27 вересня працівники Кельменецької РЦБС взяли участь у ярмарці бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді», яку організували Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка та обласне відділення Української бібліотечної асоціації.

На заході бібліотекарі Кельменеччини презентували сучасні послуги, що надаються місцевій громаді, знайомили з виставкою творчих робіт бібліотекарів, взяли участь в акції «Воїнам АТО» та заочно здійснили літературно-мистецький круїз рідним краєм «Моя Кельменеччина – перлина в Божій скрині», за що отримали перемогу в номінації «Краща презентація бібліотечної послуги».

А 30 вересня вони святкувати своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Урочистості розпочалися у Кельменецькій ЦРБ. Привітали бібліотекарів з професійним святом голова Кельменецької районної ради Віктор Ілаш, начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталія Чепурняк, начальник відділу з питань внутрішньої політики, організаційної роботи та доступу до публічної інформації апарату Кельменецької райдержадміністрації Інна Раренко. Того ж дня провели й районний професійний діалог «Роль і функції бібліотеки у соціокультурному та економічному розвитку села» на базі бібліотек – філій сіл станції Ларга та Лукачани.

   У рамках проведення діалогу бібліотекарів потішили літературно-музичною композицією «Моя земля – душі колиска», літературно - мистецькою панорамою «Моє село оспіване талантами» та екскурсією до музею – садиби поета Михайла Ткача.