«Ярмарок бібліотечних ідей»

28 липня на базі бібліотеки-філії села Дністрівка Кельменецького району разом з фахівцями Кельменецької ЦБС провели ярмарок бібліотечних ідей на тему: «Інформаційна діяльність бібліотек на допомогу розвитку екологічної культури та сприянню здорового способу життя громади».

Директор РЦБС Н. Сливка розповіла, що сучасні бібліотеки завжди були центром публічної інформації з питань екологічної культури та здорового способу життя.Провідними спеціалістами ЦРБ були надані професійні поради з питань захисту прав дітей та молоді на відпочинок та дозвілля, формування у користувачів екологічної культури, бережливого ставлення до природи, власного здоров’я шляхом проведення бібліотекарями різноманітних та цікавих заходів морально-екологічного спрямування.

Сільський голова В. Цекало ознайомив присутніх з історією церкви у Дністрівці. Бібліотечні працівники вшанували пам’ять відставного генерала Костянтина Лішина та його дружини Роксанди, - меценатів, завдяки яким у Дністрівці з’явився храм, церковно-приходська школу та церковний хор, який згодом став народним.

Далі семінар продовжився у місцевому Народному домі. У фойє було розгорнуто виставку народних умільців Л. Рибак, Ю. Венгринюк, Т. Венгринюк, І. Толошняк, Н. Гречанюк та В.Федорчак. Сільський голова продовжив історичний екскурс, а фольклорний колектив «Наддністряночка» подарував віночок українських народних пісень. Завідувач філії М. Вишинська щиро дякувала директору Народного дому В. Мокрогуз, художньому керівнику В. Мокрогузу, колегам-бібліотекарям сіл Комарова та Бузовиці та всім учасникам за активну допомогу у проведенні семінару.