Творча лабораторія у Ленківцях

     12 травня у будинку культури села Ленківці Кельменецького району відбулася творча лабораторія для керівників хореографічних колективів «Виховання відчуття особистої наявності, поваги і відданості до рідної землі у постановці сучасного танцю». Учасники творчої лабораторії відвідали виставку робіт майстрів народного мистецтва, в експозиції якої були представлені вишиті бісером картини та вироби у стилі Декупаж.

Захід відкрила начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталя Чепурняк. Ленківський сільський голова Василь Писакар доповідав про роль місцевого самоврядування у розвитку культури, а директор будинку культури Наталя Корній – про роботу клубних установ.

Для учасників творчої лабораторії провели майстер-клас з народних та сучасних танців. Завершився захід концертною програмою, яку підготували учасники молодшої і старшої групи танцювального колективу «Мрія». Вони представили різноманітну програму, яка складалася з народних, сучасних, стилізованих та класичних танцювальних номерів. 

Ведуча Маріне Мартиросян, неодноразовий переможець обласного конкурсу читців-декламаторів, розповідала про історію створення кожної композиції. З вітальним словом до учасників звернувся хореограф  народного аматорського ансамблю танцю «Зеленчани» Микола Чорноморець, який побажав усім натхнення у подальшій роботі.

 

Наталія Білобрицька,

провідний методист

Кельменецького РБНТД