“Родина скликає друзів”

“Родина скликає друзів”, - під такою назвою 11 березня у Кельменецькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулося свято з нагоди річниці від дня створення ансамблю народної пісні «Родина» (керівник - Дмитро Волошин). Захід зібрав чимало друзів, дорогих та почесних гостей, шанувальників творчості колективу та жителів райцентру.

 Зі сцени з найтеплішими словами привітань звернулися заступник начальника управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Тетяна Шарагова, начальник відділу культури Кельменецької райдержадміністрації Наталя Чепурняк, Кельменецький селищний голова Сергій Буняк. Телефоном привітала учасників колективу начальник управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Віра Китайгородська. Вона зазначила, що колектив робить благородну справу на благо не тільки Кельменеччини, Буковини, але й всієї України. «Адже зберігати традиції - наше завдання перед майбутніми поколіннями, що дозволить ідентифікувати себе українцями», - додала Віра Китайгородська.

 Багата Кельменецька земля народними талантами, які творять справжнє, випробуване часом животворне мистецтво, примножують духовні цінності – українську народну пісню, музику, традиції, звичаї та обряди нашого народу. Минають роки, на зміну одним поколінням приходять інші та в кожного свої смаки, уподобання, погляд на життя, але народна пісня – щира і мудра, залишається жити вічно. Доказом цього є виконання учасниками колективу «Родина» чисельних народних пісень. Музичні вітання линули й від інших учасників заходу, які додавали неповторні барви у віночок української народної пісні. Це було справжнє свято пісні, зустрічі друзів та гарного настрою, яке не обійшлося без святкового торта. На завершення концерту Тетяна Шарагова вручила учасникам «Родини» цінні подарунки та виконала пісню «Як у нас на Україні».

 Українська народна пісня не лише єднає нас у націю, вона має жити вічно. Її треба оберігати та підтримувати, розкривати перед молодим поколінням скарби народні. Саме це й втілює у життя аматорський фольклорний колектив «Родина».