Підсумкова нарада працівників культури Кельменецького району

29 січня у приміщенні Кельменецької районної державної адміністрації відбулося засідання ради відділу культури  Кельменецької райдержадміністрації та районного комітету профспілки працівників культури по підведенню підсумків творчої та фінансово-господарської діяльності культосвітніх установ району за 2015 рік.

У підсумковій нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Швець, начальник управління культури Чернівецької облдержадміністрації Віра Китайгородська, директор КП «Чернівецький обласний кінопрокат» Людмила Каленкауцька, селищний та сільські голови, окремі меценати.

     Начальник відділу культури Кельменецької райдержадміністрації Наталя Чепурняк підвела підсумки роботи галузі, розповіла про мережу закладів культури району, відзначила роботу клубних працівників та працівників сільських бібліотечних філій, колективів, які досягли високих успіхів у розвитку аматорського мистецтва Кельменеччини.

     Наталя Чепурняк наголосила, що на якості культурних послуг негативно відображаються застаріла матеріально-технічна база, яка не дозволяє проводити культурно-масові заходи на сучасному рівні. Також вона прозвітувала про платні послуги населенню, що були надані у 2015 році закладами культури району на суму 174,8 тис грн. Окрему увагу вона звернула на діяльність бібліотечних закладів, музичної та художньої шкіл, кінообслуговування населення. Не оминула у своїй доповіді начальник відділу культури і музейні заклади району, зауваживши, що всі музеї району працюють на громадських засадах.

     До слова були запрошені  директор будинку народної творчості та дозвілля села Лівинці Тетяна Іванська, директор Кельменецької художньої школи Валентина Руда, в.о. директора  Кельменецької музичної школи ім. М.Ткача Едуард Москалюк, завідувач бібліотекою-філією села Бурдюг Галина Лутанюк.

     Начальник управління культури Чернівецької облдержадміністрації Віра Китайгородська відзначила роботу працівників культури району та наголосила, що на Кельменеччині налагоджена тісна співпраця органів місцевого самоврядування із закладами культури.

     Голова Кельменецької райдержадміністрації Віталій Швець зазначив, що влада та бізнес не залишаються осторонь галузі культури, розуміючи усю важливість різноманіття культурного життя. У планах - покращити матеріально-технічне забезпечення установ культури та надалі залучаючи меценатів.

     На завершення свого виступу голова РДА вручив почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради директору будинку народної творчості та дозвілля села Лівинці Тетяні Іванській; директору районного будинку народної творчості та дозвілля Аллі Ілаш, викладачу Кельменецької музичної школи ім. М.Ткача Аллі Коржос; викладачу Кельменецької художньої школи Ользі Лук’яновій, директору будинку культури села Бурдюг Інні Присяжню, викладачу Кельменецької музичної школи ім. М.Ткача Інні Рожко, працівнику бібліотеки села Подвір’ївка Кельменецької районної централізованої бібліотечної системи Галині Чунтул.

          За результатами роботи минулого року та за вагомий особистий внесок у розвиток культури Буковинського краю почесними грамотами управління культури Чернівецької облдержадміністрації та відділу культури Кельменецької райдержадміністрації відзначено кращих працівників галузі. За сприяння роботі  будинку  культури та створення комфортних умов для творчого розвитку громадян подяками відділу культури Кельменецької райдержадміністрації відзначено Росошанівського сільського голову Світлану Кучейник, Вороновицького сільського голову Анатолія Дєдова та Ленковецького сільського голову Василя Присакаря.

     По завершенню наради прозвучала літературно-музична композиція, присвячена  Дню пам’яті Героїв Крут і ліричні пісні у виконанні Тетяни Герасимчук та Ірини Рябко.

 

Інна Раренко