Ювілей Володимира Крупка

Изображение14 жовтня свій 85-й день народженнясвяткував композитор-аматор Володимир Захарович Крупко. Його життя - це пісня. Учасники аматорських колективів Кельменеччини вітали ювіляра дистанційно.

Ансамбль народної пісні «Родина» виконав «Кельменецький вальс», дует у складі Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука пісню «Літа минають», колектив дошкільного навчального закладу №1, де працював Володимир Захарович, пісню «Стежина», а народний аматорський вокальний ансамбль «Журавка» та ансамбль народних інструментів Кельменецького районного будинку народної творчості та дозвілля – пісню-візитівку нашого краю «Мої рідні Кельменці».

На Кельменеччині культурно-мистецькі заходи проводять дистанційно

118401683 1005584066568919 8673093068341468088 oУ зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією в Україні культурно-мистецькі заходи проводять дистанційно. У клубних закладах Кельменецького району з липня 2020 року розпочалися дистанційні фестиваль родинної творчості «Родинний дивограй», присвячений 29-й річниці Незалежності України та культурно-мистецька акція «З криниці людської мудрості».

З Днем народження, моя Україно!

img124 серпня наша молода держава відсвяткувала 29-ту річницю своєї Незалежності. З нагоди свята працівники БНТД с. Зелена Кельменецького району підготували онлайн-захід "З Днем народження, моя Україно!".

Щедрий дарунок автора

IMG 0625Кельменецька центральна районна бібліотека та Комарівський філіал щиро вдячні своєму землякові Петру Васильовичу Затолочному за книги отримані в дар.

Петро Васильович Затолочнийнародився 3 листопада 1943 року у с. Комарів Кельменецького району Чернівецької області. У 1966 році закінчив Чернівецький медичний інститут.  

Служив військовим лікарем на Півночі в диспансері м. Вільнюса, на станції швидкої допомоги м. Калінінграда і судовим лікарем на рибальських судах.

Онлайн-захід до дня Конституції України

img88Щороку 28 червня уся країна відзначає день Конституції України. У цей день, 24 роки тому українці отримали свій найважливіший і головний документ - Конституцію.

Це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства, головний оберіг державності, демократії та Соборності України. Конституція України – це основний Закон держави, що гарантує права та свободи громадян.

З цим важливим державним святом усіх привітали працівники та учасники аматорських колективів БНТД с. Зелена Кельменецького району, підготувавши онлайн-захід «З днем Конституції України».