УКРАЇНА СОБОРНА. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

1_5Напередодні Дня Соборності України на Центральній площі Кельменців відбулися урочистості та покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку і меморіальних дошок Героям Небесної Сотні та воїнам-захисникам. 104 роки тому відбулася знаменна подія - об'єднання українських земель, які були у складі УНР та ЗУНР. Вперше Україна стала суверенною, незалежною, соборною... Для України ця подія стала однією із сакральних у засадах державотворення, адже ми продовжили працю предків вже у теперішні дні.

Вітання з Кельменеччини

IMG-ac62dab854f17f7403a11f1b976b5952-VНапередодні Нового року працівники Кельменецького центрального будинку народної творчості та дозвілля, Кельменецької музичної школи ім. Михайла Ткача, учні Кельменецького ліцею – опорного закладу обєдналися у масштабну вітально-обрядову групу для того, щоб привітали жителів громади із прийдешніми святами.

Вітали жителів громади у дистанційному режимі. Лунали колядки, якими проводжали старий рік, побажання для нового року, а також звернення до захисників, які боронять нашу землю від ворогів. Переможного та мирного року!

Святий Миколай завітав на Кельменеччину

1_6

Святий Миколай на те й зветься Чудотворцем, тому що йому під силу все. Особливо - якщо бажання щире та безкорисливе. Українські діти та дорослі мріють про мир, збереження домівок, повернення наших захисників із Перемогою. Напередодні свята працівники Кельменецького ЦБНТД прикрашали ялинку на площі Героїв Небесної Сотні незвичними та актуальними прикрасами - малюнками вихованців Кельменецької художньої школи та виробами ручної роботи вихованців Кельменецького ДЮЦу на патріотичну тематику.

Допомагаємо нашим захисникам

318416155 183828530974372 1218640858213622972 nНас не зламає війна,

Наша віра єднає серця,

Україна навіки жива!

Україна це наша земля!

Під таким гаслом наша громада об’єдналася, йдучи до спільної мети — Перемоги добра над злом. Пам’ятаймо, що кожен здобуває Україні перемогу на своєму фронті, адже підтримка наших захисників дуже важлива. З початку вторгнення окупантів допомога від наших земляків спрямовувалася до новоствореної територіальної оборони, військкомату, прикордонників. Нашим захисникам, відвантажено 101 передачу (450 посилок).

Нагородили колектив Кельменецького ЦБНТД

image26 грудня до Кельменецького ЦБНТД завітали начальник відділу прикордонної служби «Кельменці» - майор Олександр Рудюк та помічник начальника відділу прикордонної служби «Кельменці» з логістики, майстер - сержант Олег Михалік. Вони щиро вітали працівників закладу з нагоди Міжнародного дня волонтера та вручили нагороди.

Колектив Кельменецького центрального будинку народної творчості та дозвілля отримав подяку від керівництва та особового складу відділу прикордонної служби «Кельменці». Грамотою Державної прикордонної служби України (зокрема за допомогу 31-му прикордонному загону) нагородили директорку Кельменецького центрального будинку народної творчості та дозвілля Аллу Ілаш.