«Сіємо добро поміж людей»

«Сіємо добро поміж людей», - саме так називалася концертна програма до Міжнародного дня інвалідів, яку підготували працівники Глибоцького РБТД (директор - Роман Нагірний). Захід відбувся у Петричанському жіночому психоневрологічному будинку-інтернаті. Готуватися до нього працівники культури почали заздалегідь, зібравши солодощі для 195-ти підопічних цього лікувального закладу. На концертні були присутні, як пацієнти, так і медичний персонал закладу.

Порадували своєю професійністю учасники спортивно-бальної студії «Гран-Прі» Глибоцького РБТД, які виконали самбу, вальс і пасадобль. Запальним циганським танцем порадувала глядача Домніка Шова. Пісня «Україна - це я» у виконанні Софії Верхоляк настільки розчулила присутніх, що у деяких в очах заблищали сльози від гордості за рідну землю.

Концертна програма була багата не лише на пісні, танці, а й на щирі слова, які прозвучали з вуст заступника голови Глибоцької РДА Віталія Гуменного, голови Глибоцької районної ради Петра Панчука, директора будинку-інтернату Юрія Олара, ці доброзичливі та щирі слова на адресу людей з особливими потребами вселяли в їхні серця віру в добро та щедрість людської душі.