НА ГЛИБОЧЧИНІ НАГОРОДИЛИ УЧАСНИКІВ АТО

Сьогодні багато патріотів воюють у зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Сучасна молодь не лише знає і пам’ятає свою історію, сьогодні вона вже творить її.

 31 серпня в смт. Глибока відбулося урочисте вшанування та нагородження військовослужбовців, які воювали на Сході України та були звільнені під час демобілізації. Участь в урочистостях взяли голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Григорій Ванзуряк, т.в.о. військового комісара Глибоцького ОРВК Олександр Григорчук. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, кому не судилося повернутися додому.

 Т.в.о. військового комісара Глибоцького об’єднаного військового комісаріату Олександр Григорчук вручив нагрудні знаки «Учасник АТО» 47 військовим. Лише завдяки героїзму та самовіддачі наших воїнів ворогу не вдалося проникнути вглиб країни.

 У той день музичні дарунки для героїв підготували Олександра Стрельчук, Аліса Божескул, Віра Лупу, Софія Верхоляк, Емма Лопуляк та учасники гуртка гри на гітарі Глибоцького центру туризму (керівник – Галина Семенюк-Сисолєтіна).

Довідка

 Нагрудний знак «Учасник АТО» — українська відомча нагорода, якою нагороджуються військові, які брали безпосередню участь у бойових зіткненнях в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, боронили українську землю від російсько-терористичних військ. Нагрудний знак має форму кола, на аверсі якого зображено сокола, який тримає в кігтях дві змії, а на реверсі напис —«Учасник АТО». Сокіл, зображений на аверсі нагороди, уособлює мужність і готовність до бою. Змії в лапах птаха — це два терористичні угруповання на сході, з якими бореться Україна. Знак закріплений на синьо-жовтій стрічці, яка символізує прапор України. Червоно-чорна облямівка символізує любов і печаль — давні символи українського народу, що йдуть поруч в боротьбі за щасливе і мирне життя.