Музичний подарунок для дітей з Лугащини

 

Святковий концерт став заключним акордом відпочинку першої зміни у дитячому таборі «Вогник Буковини», в тому числі й для дітей з Луганщини. На урочистому концерті були присутні голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Гуменний, заступник голови РДА Ілля Лопуляк, керівник апарату райдержадміністрації Валентина Безверхня, начальник відділу молоді та спорту РДА Олена Рєпіна, директор Глибоцького районного комунального будинку творчості та дозвілля Роман Нагірний. Організаторами концерту виступили начальник відділу молоді та спорту РДА Олена Рєпіна спільно з директором РКБТД Романом Нагірним. Метою заходу було патріотичне виховання молоді.

Концерт відбувся в національних колоритах Буковини. Присутніх розважали - народний аматорський колектив «Ізвораш», який сьогодні знаний не тільки на Україні, а й у багатьох країнах світу, учасники клубу молодіжної патріотичної поезії «Поетичний instagram» БТДЮ, вихованці БТДЮ Ема Лопуляк та Софія Верхоляк, працівник РКБТД Анатолій Когут, вихованка гуртка «Туристська пісня».

Під час відпочинку діти відвідали з екскурсіями місто Чернівці та Хотин. Незабутні враження справили Хотинська фортеця і Банченський монастир. Брали участь у різноманітних культурно-масових заходах, спортивних змаганнях, вікторинах та програмах патріотичного виховання. Для дітей було організовано свято Івана Купала, де вони ознайомилися з буковинськими традиціями і звичаями, а також знайшли нових друзів. Дітям настільки сподобалася атмосфера табору, що п’ятеро гостей нашого краю вирішили залишитися у таборі на другу зміну.

Сьогодні діти вирушать до рідного дому, на Луганщину.