Культура і підприємництво: співпраця заради громади

 

Минулого недільного святкового дня, коли весь християнський світ відзначав день пам’яті Святих апостолів Петра і Павла, у Глибоці урочисто відкрили цех з виробництва кукурудзяних паличок приватного підприємства «АPERO».

Співпраця працівників культури із приватними підприємцями району на Глибоччині вже досить тривала і дружня. Тому сприяння у святковому відкритті цеху для працівників Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля стало справою не тільки творчою, а й відповідальною та приємною. Адже це підприємство постійно виступає спонсором культурно-масових заходів у райцентрі, особливо допомагає дітям-гуртківцям.

З нагоди відкриття цеху з вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Віталій Усик, який привідкрив і таємницю, що день презентації «АPERO» обраний невипадково, бо це був не тільки день ангела власника, а й день народження його дружини Родіки. А все, що з любов’ю дарується, має гарне продовження.

Процвітати, давати приклад іншим побажав підприємству голова райдержадміністрації Георгій Придій. Щоб меншими були ризики і тільки збільшувалися прибутки зичив голова районної ради Григорій Ванзуряк. Неабияку допомогу пообіцяв і селищний голова Костянтин Горячко.

Святкову атмосферу на відкритті «АPERO» створили розважальні номери клоунів зі Львова, пісні Аліси Божескул та Софії Верхоляк.

Р.S. «АPERO» з французької - «легкий сніданок». Або ж «А» — син Андрій, «PE» — власник Петро, «RO» - дружина Родіка. Так і склався логотип сім’ї.