«На вічнім шляху до Шевченка»

 

 

«НА ВІЧНІМ ШЛЯХУ ДО ШЕВЧЕНКА»Наша землячка, жителька села Купка Глибоцького району, чарівна Ірина Тіміш представляла Буковину на Всеукраїнській літературно-мистецькій акції «На вічнім шляху до Шевченка».

 Урочисте відкриття Всеукраїнської літературно-мистецької акції, присвяченої 200-літтю від дня народження Т.Г.Шевченка відбулося на Чернечій горі у Каневі, де всі учасники читали «Заповіт» своєю рідною мовою. Читці відвідали музей поета, де для них провели цікаву та змістовну екскурсію про життя і творчість Тараса Григоровича.

 Варто зазначити, що участь у цьому мистецькому заході приймали також іноземні делегації, зокрема цікавим та неординарним був виступ польських школярів, які декламували твір Шевченка під акомпанемент акустичної гітари. У конференц-залі кожен учасник розповідав по одному твору Шевченка рідною мовою. Наша чарівна буковинка декламувала «Думку» румунською. Серед інших учасників, різних за віком, Ірина відрізнялася оригінальним національним костюмом. На святі панувала творча та дружня атмосфера. Як зауважили ведучі: «Якби Шевченко був тут з нами, він би пишався своїми нащадками». Урочистий концерт завершився нагородженням учасників дипломами Міністерства культури України.

«НА ВІЧНІМ ШЛЯХУ ДО ШЕВЧЕНКА»