Конкурс професійної мастерності клубних працівників на Глибочинні

 

 

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ НА ГЛИБОЧЧИНІ26 вересня у приміщенні Глибоцького РБТД проходив районний конкурс професійної майстерності серед працівників сільських клубних закладів культури. У конкурсі змагалися вісім учасників з сіл Тарашани, Тереблече, Слобідка, Поляна, Горбівці, Багринівка, Старий Вовчинець, Валя Кузьмина. З найкращими побажаннями до учасників звернулася завідувач кабінету методики удосконалення клубної діяльності УМЦКБ, один із засновників цього конкурсу Нелла Труфін.

 

Учасники презентували свої таланти у трьох конкурсних завданнях: «Візитна картка», «Я і швець, і кравець, і на дудці гравець» або «Майстер-клас» та «Реклама свого клубного закладу». Компетентне журі оцінювало учасників за 10-ти бальною шкалою.

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ НА ГЛИБОЧЧИНІ

 

Креативні працівники культури потішили публіку своїми номерами та неординарним підходом до виконання завдань. Гості свята із великою цікавістю спостерігали за усім, що відбувалося на сцені. У завданні «Майстер-клас» учасники демонстрували свій професіоналізм у роботі з клубними формуваннями, вокальні, хореографічні та акторські здібності. А у конкурсі «Реклама свого клубного закладу», вони мали змогу ще раз переконати усіх присутніх, що дійсно вкладають у свою працю душу та працюють з великим ентузіазмом. По закінченні конкурсу голова журі - директор Глибоцького РБТД Роман Нагірний оголосив результати. Цьогорічними переможцями стали: Дмитро Райляну, БТД села Тереблече – ІІІ місце, Сергій Лека, клуб села Валя Кузьмина – ІІ місце та Оліяна Балан, БНТД села Старий Вовчинець знову завоювала І місце. Оліяна Василівна ще раз довела, що саме вона достойна представляти Глибоччину на майбутньому обласному конкурсі.

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ НА ГЛИБОЧЧИНІ