Яка ж це гордість - представляти Україну!

ЯКА Ж ЦЕ ГОРДІСТЬ - ПРЕДСТАВЛЯТИ УКРАЇНУ!З 3 по 6 липня у місті Радівці (Румунія) проходив ХХІІІ Міжнародний фольклорний фестиваль «Арканул». Цього року лауреатами фестивалю стали 11 фольклорно-етнографічних колективів, у тому числі з Греції, Туреччини, Грузії та України. Представником від нашої держави вже вчетверте став народний аматорський ансамбль танцю «Ізвораш» з Глибокої (керівник - Роман Нагірний).

 Традиційно відкриття фестивалю розпочалося із круглого столу, який провів примар Радівців Аурел Оларян. Під час неформального спілкування керівники колективів мали змогу розповісти як про творчу діяльність своїх колективів, так й про власну країну.

ЯКА Ж ЦЕ ГОРДІСТЬ - ПРЕДСТАВЛЯТИ УКРАЇНУ!

У своїй промові Роман Нагірний зазначив: «Великою гордістю для нас є можливість представляти Україну, адже українці показали всьому світові, що ми народ, який прагне європейських цінностей і миру». Його промова викликала шалену підтримку з боку усіх присутніх.

 Без перебільшення можна зазначити, що фаворитами цьогорічного фестивалю були українські колективи: народний аматорський оркестр народних інструментів Глибоцького РБТД (керівник – Іван Чупрун), балетна група державного заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю ім. А. Кушніренка (керівник – заслужений артист України Леонід Сидорчук) та солісти ансамблю - Іван Боднар та Валентин Опаєць. Артисти подарували глядачу хвилини неповторної насолоди, виступи усіх наших колективів супроводжувалися шаленими оплесками. На згадку про цьогорічний фестиваль організатори заходу нагородили їх дипломами та пам’ятними сувенірами.

 На фестивалі панувала тепла та дружня атмосфера. За довгі роки участі глибоччан у фестивалі «Арканул» смт. Глибока та м. Радівці стали названими побратимами. Тож сподіваємося на нові, не менш цікаві творчі зустрічі.

ЯКА Ж ЦЕ ГОРДІСТЬ - ПРЕДСТАВЛЯТИ УКРАЇНУ!