Добро лікує душу

IMG-26b9feaa9336abb293b05c1340302479-VУ грудні 1992 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Історія його виникнення починалася у 80-х роках минулого сторіччя, коли ООН оголосила 1983-1992 роки «десятиліттям інвалідів». У цей період проводилися роботи з метою розробки заходів, направлених на поліпшення становища осіб з обмеженими фізичними можливостями і забезпечення їм рівних можливостей для подальшого життя в суспільстві.

3 грудня працівники будинку культури та бібліотеки с. Кам'янка Глибоцького району відвідали хворого хлопчика Валентина. Разом з дітками подарували сувеніри-янголятка, смайлики добра, які виготовляли напередодні, солодощі та кошти.

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. Міжнародний день інвалідів ще раз нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти… І хто допомагає.