Запалимо свічку

75231666 2616045418431553 1147951810833547264 nУ переддень 86-х роковин Голодомору на Глибоччинівідбулася низка заходів, присвячених пам’яті усіх загиблих у ті страшні часи. 22 листопада у селі Карапчів біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм «Запалимо свічку». Представники влади, односельчани, діти і дорослі в молитві та із запаленими свічками вшанували пам’ять закатованих штучним голодом.

Того дня з метою ознайомлення молоді з трагічним минулим нашого народу працівники клубу та бібліотеки села Верхні Синівці провели вечір спогадів « Не маємо права забути».

У клубі села Михайлівка провели акцію пам’яті «Вічна пам’ять…», під час якої запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували жертв Голодомору.

В селі Станівці з метою вшанування пам’яті жертв голодомору була проведена година реквієм «Голодомор-чорна сповідь моєї вітчизни» та відбулося покладання квітів до пам’ятника жертв Голодоморів і сталінських репресій.

Працівники культури села Привороки провели історичну годину «Свіча Голодомору пече через роки» та вкотре пригадали страшні події, які пережили наші пращури.

У клубі села Горбівці організували виставку книг, присвячену жахам Голодомору. Присутні запалили свічку пам’яті. З учнями 5-6 х класів були проведені бесіди про жахи Голодомору.

Долучилися до скорботних заходів працівники культури сіл Сучевени, Петричанка, Валя Кузьмина, Поляна, Багринівка. Там відбулися уроки пам’яті, відеоуроки, бесіди, були оформлені й тематичні виставки.