Зірок на небі вистачить усім

71676264 2466376836980219 6128400809307668480 n"Зірок на небі вистачить усім", - під такою промовистою назвою вийшла у світ збірка музично-поетичних творів завідувача бібліотеки-філії села Коровія Глибоцького району, педагога Руслана Назаришина. Приємно, що повернення автора до криниці поетичного слова відбулося саме з часу його роботи у галузі культури, а назва народилася під час урочистостей з нагоди професійного свята.

Привітали автора зі знаменною подією у житті голова літературно-мистецької студії "Витоки" Олександра Приходько-Возняк, начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна, працівники районних бібліотек на чолі з директором ЦБС Ольгою Ковальчук, знані поети краю - Галина Семенюк-Сисолєтіна, Родіка Зегря, Михайло Стасюк, директор Глибоцької художньої школи Людмила Тодорюк, директор Глибоцького районного краєзнавчого музею Ольга Шевченко та інші гості.

Поезії зі збірки звучали в авторському виконанні, твори, що покладено на музику у співпраці з Юрієм Вовчуком, запрошені гості прослухали у запису. Присутні бажали Руслану Назаришину щасливої творчої долі, вітали з гарним почином. Протягом кількох років Руслан Олександрович друкується на шпальтах газети "Відродження", журналу "Позакласний час" та інших часописах. Він – постійний учасник районних та обласних заходів. Відрадно, що письменницьке коло краю поповнилося новим та цікавим автором.