Дари осені

1821 вересня православні християни святкували Різдво Пресвятої Богородиці. Традиційно цей день зустрічають великою родиною за святковим столом. За народним звичаєм - треба бути привітним та гостинним до незнайомців.

Вже п’ятий рік поспіль у центрі села Волока на Глибоччині біля приміщення будинку культури проводиться традиційне свято «Дари осені». Цьогоріч свято об’єднало за єдиним родинним столом мешканців Волоківської ОТГ для того, щоб подякувати Богу за врожайний та благословенний рік, щоб молитися за мирне небо над Україною. Учасниками довгоочікуваного свята стали також учні Валякузьминської ЗОШ І-ІІ ступенів, Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Грушівського НВК. Школярі заздалегідь готувалися здивувати гостей та учасників свята, мешканців громади своїми неповторними та цікавими виступами.

Учні старших класів традиційно ярмаркували, пригощали гостей смачними домашніми стравами. Дуже посмакували всім присутнім голубці, мітетеї, шашлик, солодощі, які готували за родинними рецептами. Ярмарок проводили і з благодійною метою.

Поважними гостями свята були Генеральний консул Румунії в Чернівцях Ірина-Лоредана Стенкулєску, консул Іонел-Костантін Мітя, завідувач навчально-методичного кабінету удосконалення клубної діяльності та розвитку аматорського мистецтва УМЦКБ Іван Петрусяк, директор Глибоцького РБТД Роман Нагірний.

У дружній родинній атмосфері свята «Дари осені» відбувся звітний концерт учасників аматорських колективів Волоківського та Валякузьминського будинків культури. Вперше на сцену вийшов новостворений дитячий колектив Валякузьминського будинку культури з неповторним танцем «Щасливе дитинство». Хедлайнерами концерту стали: дитячий оркестр народних інстурментів «Мерцішор», народний аматорський оркестр народних інстурментів «Трандафір» які вразили глядачів неповторними народними мелодіями та народний аматорський ансамбль народного танцю «Мерцішор», який тішив гостей своїми запальними танцями. Присутні тепло зустрічали на сцені солістів - Іона Боднаря, Флоріну Божеску, Ніколая Мінтенко. Своїми виступами учасників та гостей вразили музиканти-солісти Влад Боднар, Маріус Урсуляк. Упродовж всього концерту гостей розважав талановитий ведучий Марін Мінтенко.

Мешканці Волоківської ОТГ висловлюють щиру подяку всім учасникам, гостям та організаторам свята, які зробили його неповторним і таким, що залишиться в пам’яті надовго.