Успіхи колективу з Глибоччини

DSC 0720Нещодавно дві групи студії сучасного та бально-спортивного танцю «Gran-Pri» з Глибоччини (керівники - Кирило Белькевич, Анна Лупул) та солістка Олександра Євтух (керівник - Сусанна Радімовська) взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело надій» (м. Київ). Це фестиваль дитячої творчості, свято приємних вражень та незабутніх зустрічей, справжньою окрасою якого є сузір’я яскравих та неповторних дитячих талантів. Конкурсантів оцінювало авторитетне та справедливе журі.

П’ята група студії сучасного та бально-спортивного танцю Gran-Pri з танцем «Отряд Gran-Pri» здобули найвищу нагороду фестивалю та отримали диплом за кращий сценічний костюм. Четверта група з танцем «LocomotiVe» отримала І місце та диплом за кращий сценічний костюм. Дует у складі Євгена Штефюк та Наталі Сорощук з танцем «MadameX» отримали І місце. Солістка Олександра Євтух з піснею “Море волнуется» була нагороджена дипломом лауреата ІІІ ступеня.

Після нагородження учасники прогулялися однією з найвідоміших центральних вулиць України - Хрещатиком. Вони мали змогу побувати на Європейські площі, Майдані Незалежності, побачити різноманітні пам’ятки архітектури та зробити чимало цікавих фото.