У Глибоцькій художній школі — випускний

62035593 2208227285939966 3763070029143212032 nГлибоцька художня школа — школа, де виховують тонкі почуття, навчають відчувати прекрасне й творити. Тут вчать, як відчувати колір, як олівцем і пензлем передати форму і матеріал. Це знадобиться у житті не тільки тим, хто стане живописцем, графіком чи скульптором, а всім, хто мріє знаходити гармонію у навколишньому світі.

У фойє Глибоцького РБТД відкрилася виставка екзаменаційних робіт випускників. Цього року свідоцтва про закінчення мистецького навчального закладу отримали дев’ятеро учнів. В урочистій обстановці їх привітали начальник організаційного відділу Глибоцької ОТГ Анастасія Ізраїлик, начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна, заступник директора РЦБС Лариса Дущак, директор Глибоцького РБТД Роман Нагірний.

Директор Глибоцької художньої школи Людмила Тодорюк наголосила: „Цьогорічні випускники особливі тим, що кожен з них талановитий”. Справді, за роки навчання учні досягли чималих успіхів. До прикладу, Варвара-Віра Іонець здобула диплом ІІІ ступеня на обласному конкурсі „Україна—європейська держава”, Анастасія Карлійчук була відзначена подякою за участь у Міжнародному конкурсі, що відбувся в Японії, Софія Сенчук стала півфіналісткою у Міжнародному конкурсі „Моя Україна — Ykraina mia” (Італія) та була нагороджена сертифікатом від народного депутата України Григорія Тіміша на поїздку до Львова, Георгій Ніколаєску та Юрій Сучеван мають подяки за „Буковинський розмай”.

Випускниця Софія Сенчук розповіла, що цього року закінчила 9 клас Черепковецької ЗОШ і вступає до Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва. У майбутньому мріє продовжити навчання мистецтву в Європі. Дівчині найбільше подобається малювати аквареллю та сухою пастеллю.

Загалом до екзаменаційної виставки діти підготували 67 робіт. У фойє РБТД можна переглянути роботи, виконані фломастером, гуашшю, маркером, олівцем, гелевою ручкою та скульптури. Вчитель Алла Силантьєва вручила своїм випускникам пам’ятні сувеніри.

Лариса ДУЩАК