"Країна здоров`я" у Глибоці

61611613 2373136122970958 1973796291536224256 n31 травня - Всесвітній день без тютюну. З нагоди цього дня юні мешканці Глибоччини побували у "Країні здоров`я". Проект під такою промовистою назвою відбувся у райцентрі на запрошення працівників відділу культури і туризму Глибоцької РДА.

На чотирьох кольорових станціях: «парашут», «лабіринт», «бульбашки», «обмін цигарок на цукерки» та просвітницьких стендах організатори пропонували відвідувачам рухливі ігри та цікаву інформацію про шкідливість тютюнопаління.

 

За допомогою спеціального пристрою кожен бажаючий міг перевірити, скільки смогу осідає в легенях з однієї викуреної цигарки. "Країну здоров`я" відвідали вихованці дитячого садочка "Сонечко", учасники хореографічної студії «DanceFamily» будинку культури села Молодія Чагорської ОТГ, учні Глибоцької гімназії. Заходили на «Станцію здоров’я» й пересічні перехожі з дітьми, дорослі чоловіки, які намагаються кинути палити.

"Країна здоров`я" - інтерактивна програма, що заснована благодійним фондом "Сім`я і здоров`я". Керівники кожної станції у доступний спосіб розповідали дорослим і дітям про важливість дотримання здорового способу життя, на спеціальних пристроях демонстрували вплив шкідливих звичок на організм. Під час проведення урочистостей "Червона доріжка" організатори акцентували, що творчість є чудовою альтернативою цигарці, адже творчість допомагає презентувати себе серед ровесників набагато ефектніше, ніж цигарка.

Працівники відділ культури і туризму Глибоцької РДА щиро дякують представникам фонду "Сім`я і здоров`я" Дмитру Колотило та Павлу Козаку за їхній візит до Глибоки і творчий підхід до справи.