На порозі з весни до літа наша творча стоїть еліта

61621986 2372712033013367 4048110077817651200 n«На порозі з весни до літа наша творча стоїть еліта», - саме такими поетичними рядками можна охарактеризувати культурну подію на Глибоччині - відзначення грамотами переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів, а також їхніх керівників-педагогів. Особливістю цього заходу стало вручення подяк батькам, які крок за кроком ведуть свою дитину дорогою до творчих перемог. Діти отримали подарунки від очільників району, голів ОТГ, а молодь - традиційні сертифікати на поїздку визначними місцями рідного краю.

Протягом чотирьох років завдяки проекту "Червона доріжка" відзначили близько півтисячі переможців. Понад 200 учасників були нагороджені ексклюзивними поїздками до Києва, Львова, Золочева, Тернополя від народного депутата України Григорія Тіміша. Подяками відзначили співпрацю представників двох галузей - культури та освіти. Працівники Глибоцької гімназії та Глибоцького ліцею отримали заслужені нагороди. 106 грамот і подяк, переповнена сесійна зала, святкова атмосфера завдяки запальним маршам оркестру Глибоцької музичної школи, червона доріжка, якою юні переможці заходили до зали, інсталяція з кубків, здобутих протягом року, фотозона з дипломів, яскраві різножанрові виступи, славетна "Червона рута" від ансамблю "Ексклюзив", яку наче гімн співав увесь зал, - щасливі миті, що дають молодому поколінню відчути себе потрібними рідній країні.

Як зазначила у вітальному слові начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна: "У цій залі протягом багатьох десятиліть вручаються нагороди видатним людям нашого краю - письменникам, науковцям, лікарям, ветеранам праці, учасникам АТО та волонтерам. Але сьогодні саме ви – бажані і дорогі гості у цій залі. Ви – молодий цвіт нашої держави, юні таланти, якими ми пишаємося і захоплюємося! І запросивши вас на нагородження саме сюди, ми хотіли підкреслити, як ми цінуємо ваші старання, ваші перемоги, ваш внесок у позитивний імідж нашого району."

Творчу еліту Глибоччини привітали голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, помічник-консультант народного депутата України Григорія Тіміша Костянтин Гарячко, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, Чагорської ОТГ Георгій Коблюк. По завершенні заходу всі учасники могли поласувати морозивом від голови Глибоцької ОТГ Григорія Ванзуряка, а також взяти участь у розважально-пізнавальній програмі "Країна здоров`я" від благодійного фонду "Сім`я і здоров`я".

Працівники відділу культури і туризму висловлюють подяку керівництву Глибоцького району та ОТГ за співпрацю, а Григорію Тімішу - за послідовне інвестування в культуру рідного краю. Щирі слова вдячності й чудовій команді - колегам закладів культури району - головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії за об`єднані зусилля в організації заходу, начальнику відділу внутрішньої політики Мар`яні Зембі - за титанічну працю у друкуванні рекордної кількості подяк та грамот, Петру Митранюку - за постійну інформаційну підтримку заходів.