Звітній концерт учнів Кам`янської музичної школи

59492868 2353735544911016 3567407257761087488 nЗвітній концерт учнів Кам`янської музичної школи Глибоцького району - подія для села. Про це щоразу переконливо свідчить довга вервечка автівок біля приміщення школи та переповнений актовий зал, адже і батьки, й молодші братики та сестрички прийшли порадіти за успіхи рідних, підтримати їхні перші серйозні кроки у світі музики гучними оплесками.

Вдало складена програма концерту директором школи Ярославою Оршевською задовольнила смаки і шанувальників класики, і шанувальників народного та сучасного мистецтва. Сам захід розпочався виступом дитячого хору, який виконав "Пісню про Ольгу" місцевих авторів - Марії Козуб та Галини Семенюк-Сисолєтіної. Автори також були запрошені на концерт. Вони щиро дякували за популяризацію їхньої творчості. Педагогічний колектив школи цьогоріч значно омолодився: на зміну старшим і досвідченим прийшли молоді та креативні Георгій Попеску і Михайло Гросу.

Юні виконавці були схвильованими, натхненними, захопленими та виклалися на повну. А на завершення дзвінко пролунав традиційний учнівсько-викладацький оркестр. Начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна, підводячи підсумки концерту, подякувала викладачам та учням, а батьків привітала із прийдешнім святом - Всеукраїнським днем сім`ї, подарувавши авторський вірш-флешмоб "Дружинам і чоловікам". Та найголовніше - переможці цьогорічних обласних конкурсів почули очікувані слова, що додавали їм сили змагатися із понад ста учасниками: проект "Червона доріжка", який існує завдяки фінансуванню народного депутата України Григорія Тіміша, діє і цього року. Педагоги, батьки та учні висловили вдячність Григорію Івановичу за послідовне плекання творчої еліти району.