Глибоччина звітує

 Глиббочина звітуєУ Глибоцькому районі відбулася нарада працівників культури за підсумками роботи 2017 року. У зібранні взяли участь народний депутат України Григорій Тіміш, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, перший заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць, заступник начальника управління - начальник відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно управління культури Чернівецької ОДА Тетяна Шарагова.

 Начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна доповіла про роботу за 2017 рік, окресливши основні здобутки та проблеми галузі культури на Глибоччині. Вона говорила про клубні та бібліотечні заклади, народні аматорські колективи, школи естетичного виховання, музеї, національності та релігії, туризм. Співдоповідачі - директор Глибоцької районної централізованої бібліотечної системи Ольга Ковальчук та директор Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля Роман Нагірний доповнили інформацією про рейтингові показники, матеріально-технічну базу закладів культури, знакові заходи. Вони дякували команді колег за якісну роботу, районній владі за допомогу у подоланні фінансових проблем, а народному депутату за понад 3 мільйони спрямованих на культуру району коштів із державної субвенції на соціально-економічний розвиток. Високу оцінку роботі працівників культури дав Григорій Тіміш. Основною подією наради стало вручення Григорієм Івановичем високих відзнак – п’яти грамот Верховної Ради України та пам`ятних знаків до них керівникам струкутурних підрозділів - Ользі Ковальчук, Роману Нагірному, Людмилі Тодорюк, Руслані Літвінцевій та солісту народного аматорського оркестру народних інструменітв “Трандафір” Волоківського БТД Миколі Мінтенку з нагоди 75-річчя.

 Петро Панчук наголосив на тих особливих ресурсах, які винайшла влада, аби забезпечити обов`язкові виплати працівикам галузі. Віталій Коломієць зупинився на великій конкуренції, що діє у сфері надання культурних послуг, закликав працівників культури постійно вдосконалювати свій професійний рівень, щоб відповідати запитам часу. Тетяна Шарагова зробила акцент на високому рівні атестаційних програм народних аматорських колективів та вручила посвідчення керівникам про відповідність колективу званню “народний”, нагородила працівників галузі грамотами та вручила грамоту основному меценату й спонсору Григорію Тімішу.

 Того дня за підсумками творчих звітів та за рейтинговими показниками грамотами Глибоцької РДА та районної ради, а також грамотами відділу культури і туризму, ціними подарунками були нагороджені понад 20-ть працівників культури та аматорських колективів. Було вручено подяку постійному меценату і спонсору - приватному підприємцю Глибоцького району Віталію Кобизєву, який з року в рік підтрмує фінансово виступи дитячих колективів РБТД та районний етап фестивалю “На крилах надій” для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 Гарним авторським віршем про культуру на селі привітала всіх присутніх аматорка з Приворок Любов Резнічук. Музичні родзинки учасникам наради дарували тріо саксофоністів Глибоцької музичної школи, тріо сім`ї Лупу. На завершення прозвучала пісня у виконанні лауреата та переможця багатьох вокальних конкурсів Софії Верхоляк.