Лицар слова

  Лицар слова22 листопада у читальному залі Глибоцької центральної районної бібліотеки відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений 100- річчю від дня народження Михайла Івасюка «Лицар слова».

 Ініціаторами проведення заходу виступили працівники Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки, що носить почесне ім’я Майстра слова. На захід були запрошені місцеві поети - Олександра Приходько–Возняк, Родіка Зегря, кореспондент районної газети Лариса Дущак, студенти професійного ліцею з вихователями Маріанною Шпак та Наталею Стрільчук, Денис Гандюк, учасник ХІV обласного конкурсу читців творів Івасюка з книги «Елегії для сина».

 Представник обласної книгозбірні - бібліотекар краєзнавчого відділу Марія Дудидра детально розповіла про життя і творчість письменника, супроводжуючи свій виступ презентацією, а про родинні стосунки Володимира, Галини, Оксани та їхніх батьків - Михайла і Софії розповіла завідувач відділу мистецтв Любов Шилюк.

 Денис Гандюк виконав вірш Григорія Трафюка «Не одцвіте червона рута» у супроводі презентації. Олександра Приходько – Возняк розповіла про особисті зустрічі з Михайлом Григоровичем. На завершення заходу Ольга Ковальчук презентувала рекомендаційно–бібліографічний покажчик «Добра зірка Михайла Івасюка», підготовлений бібліотекарями Глибоцької ЦРБ та подарувала їх гостям і учасникам заходу.