Глибоччиною продовжує крокувати творчий звіт «Про хліб, про мир, про Україну»

Глибоччиною продовжує крокувати творчий звіт  «Про хліб, про мир, про Україну»Нещодавно творчий звіт перед населенням «Про хліб, про мир, про Україну» відбувся у селі Горбівці Глибоцького району, програму якого підготувала завідувач клубу Родіка Кучер. У вступній частині присутнім розповіли про хліб, його значення у житті людини та про страшні роки голодоморів, пам'ять про жертв яких вшанували хвилиною мовчання.

 Колискову «Люлі-люлі…» зі сльозами на очах виконали Тетяна Мудрак та Дмитро Тарнавецький. Вірші «Мати», «Я ще не вмер», «Полум’я скорботи» прозвучали з вуст Валерії Чикачової, Івана Шпетя і Таїсії Боднар. Акордеоністи Олександр Косован, Дмитро Репчук та Дмитро Косован подарували глядачу незабутні мелодії.

 З піснею «А я бажаю вам добра» виступила Таїсія Боднарюк, пісні «Це моя Україна» та «Нехай квітує Україна» виконала Антоніна Василаш. Старовинними українськими народними піснями присутніх потішили учасники фольклорного ансамблю, а танцями «Перлина України» та «Калина» - учасники хореографічного гуртка.

***

Творчий звіт перед населенням відбувся у селах Черепківці та Новий Вовчинець. Тематичну частину підготувала завідувач бібліотеки–філії Віоріка Ірмійчук. Ведучими свята були Ніна та Максим Бугня. У фойє була розгорнута книжкова виставка «Про хліб, про мир, про Україну».

На виставці кращих робіт майстринь сіл Черепківці та Новий Вовчинець охочі мали змогу помилуватися вишивкою, тканими та в’язаними виробами, виробами з газет та іконами. Тематична частина розпочалася врученням хліба секретарю сільської ради Майї Топало. У своєму виступі вона подякувала за роботу працівникам культури та учасникам свята. Присутні змогли переглянути слайдові презентації про роботу бібліотек, будинку культури, а також тематичну мультимедійну презентацію.

Під час заходу звучали вірші у виконанні Наталії Патраш, Вікторії Величко та Олександра Рабзіна. Хвилиною мовчання глядачі та учасники вшанували загиблих героїв Небесної Сотні та полеглих у зоні проведення АТО глибоччан - Костянтина Лукянюка та Віталія Копачука. На творчому звіті до присутніх звернулися Руслан Колотило, Іван Колотило та голова спілки учасників АТО Глибоччини Ігор Євчук, яким вручили подяки та ікони.

Під час закінчення тематичної частини охочих пригостили хлібом, щоб усі були завжди ситі та здорові, веселі та щасливі. Творчий звіт продовжили учасники аматорських колективів. Того святкового свою творчість дарували народний аматорський колектив «Калинонька», народний аматорський театральний колектив «Родина», який показав уривок з драми «Лимерівна» П. Мирного, солісти Надія Заболотнюк, Сергій Куделько, Майя Карабовська, Дмитро Ткачук, Вікторія Величко, Наталя Унгурян, учасниці вокального ансамблю «Буковиночка», чоловічий вокальний ансамбль, танцювальна група «Едельвейс». По завершенню творчого звіту з вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора ЦБС Марія Жижиян, яка подякувала усім дотичним за гарно проведений захід.