Звітують працівники культури Глибоччини

 Звітують працівники культури Глибоччини Відзвітували перед населенням працівники культури села Синівці. На святі були присутні голова Тереблеченської ОТГ Валерій Сака, староста села Синівці Іван Дучук, директор Глибоцького РБТД Роман Нагірний та бібліотекарі Глибоцької ЦРБ. Зал був прикрашений вишитими рушниками місцевих майстринь та квітами. Охочі мали змогу переглянути книжкову виставку «Моє село – частинка України». Першу частину творчого звіту, підготовлену бібліотекарем Оленою Неделку, провели Дмитро Кожокарь та Ніна Бурла. З піснею «Україна» виступила Лівія-Андрея Сташеску, Ніколета Дучук виконала пісню «Сорочка мамина». На заході звучали патріотичні вірші про Україну.

 ***

 26 жовтня відбувся творчий звіт перед населенням «Про хліб, про мир, про Україну» у Багринівському сільському клубі. Гостями свята були головний спеціаліст відділу культури і туризму Глибоцької райдержадміністрації Олена Сандуляк, заступник директора РЦБС Марія Жижиян та завідувач відділу КіО ЦРБ Олена Найда. Ведучими тематичної частини, яку підготувала завідуюча бібліотекою Зіна Лазареску, були Сніжана Лазареску та Анжеліка Патраш. У першій частині звучали пісні про матір, про Україну у виконанні Аліни Ісопеску та вірш «Народ український наш милий», який продекламувала Софія Кучурян. Присутні переглянули відеоролик «Бібліотека – перший крок до успіху», а також звернули увагу на гарно оформлену книжкову виставку «Подорож сторінками історії».

 У концертній частині, підготовленій завідувачем Багринівського клубу Іваном Андруховичем, звучали пісні українською та румунською мовами у виконанні солістів Віри-Надії Ісопеску, Юлії Іонуци, Вячеслава Кодіци, жіночої та чоловічої вокальних груп, вихованців гуртка туристичної пісні районного центру туризму під керівництвом Галини Сисолєтіної та церковного хору. Звучали вірші про мир, про хліб, про Україну у виконанні Маріани Іонуци, Габрієли Патраш та Юліани Тофан.

 ***

 Гарний настрій подарували односельчанам та гостям працівники культури села Карапчів під час творчого звіту, який відбувся 27 жовтня. На початку свята виступив сільський голова Микола Скутарь, який привітав усіх присутніх.

 Тематична частина, підготовлена завідувачем бібліотеки-філії Мариною Бічер, супроводжувалася слайдовою презентацією. Маленькі українець та україночка Іонуц Рошка та Делія Вікован зустріли рушником і короваєм дорогих гостей з району. Ведучими першої частини були Анна-Марія Лукинюк та Костянтин Вікован, які розповіли про цінність хліба, про страшні часи голодоморів, про мир в Україні. Згадали про основні пам’ятні дати 2017 року.

 Маріана Опаєць, Міхаєла Мішешін та Анастасія Скутарь декламували вірші, Марія Іонець виступила з піснею «Моя Україна». Зал був святково прикрашений квітами. Присутні переглянули книжково-ілюстративну виставку та виставку вишитих робіт майстринь села. Концертну програму підготувала директор Карапчівського СБК Мірча Іонец, ведуча - Марія Іонець. У концерті взяли участь жіноча вокальна група, керівник Мірча Іонець, оркестр народних інструментів «Віночок буковинських мелодій», керівник Мірча Іонець, фольклорний колектив «Valea Siretului», соло на скрипці виконав Василь Іонець, солісти-вокалісти Діана Козачук, Міхаєла Зегря, Георгій Стратулат, Марія Іонець та Костянтин Вікован, а також дитяча танцювальна група з танцем «Americano», керівник Іонела Амарій.

 ***

            27 жовтня відбувся творчий звіт працівників культури села Стерче. На свято були запрошені головний спеціаліст відділу культури та туризму Глибоцької райдержадміністрації Олена Сандуляк, провідний методист районного будинку культури Алла Сторожук, бібліограф ЦРБ Наталя Кульчинська та сільський голова Наталія Будей.

 У залі охочі мали змогу переглянути книжкову виставку «Про хліб, про мир, про Україну», виставка робіт клубів за інтересами «Паросток» і «Золота перлина » та вишитих робіт В. Михайлюк.

 Ведучими тематичної частини були завідувач бібліотеки Н. Данілюк та завідувач клубу М. Ярчук. Глядачі переглянули презентацію роботи працівників клубу та бібліотеки. До слова запросили сільського голову Наталію Будей, яка привітала своїх односельців та гостей. Ведучі розповіли про цінність хліба, про мир в Україні. Домніка Данилюк, Дана Зарубайко, Марійка Пшеничко декламували вірші, а Тетяна Данилюк виступила з піснею «Це моя Україна». Продовжила захід концертна програма, підготовлена завідувачем місцевого клубу. У ній взяли участь фольклорний колектив «Вербиченька», солісти-вокалісти Тетяна Данилюк, Захар Харена, Василь та Зінаїда Митрики, Родіка Зарубайко,Марійка Пшеничко, вокальна група дівчат і хореографічні колективи.

***

 28 жовтня відбувся творчий звіт перед населенням «Про хліб, про мир, про Україну» працівників культури села Слобідка. Тематичну частину підготувала та провела бібліотекар бібліотеки-філії Марія Романюк. На сцену вийшли діти з колосками пшениці та українськими прапорцями, які розповідали вірші про хліб, про український народ, про свої мрії жити у щасливій та мирній країні. Згодом разом з ведучою вони виконали пісню «Україна – це ми». На знак вдячності своїм матерям діти виконали пісню «В кожного з маляток». Для присутніх був продемонстрований відеоролик «Моє бібліотечне порт фоліо» - 2017.

Глядачі переглянули інсценізацію «До Кобзаря за словом». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодоморів, героїв Небесної Сотні та героїв АТО. Бібліотекар з гордістю озвучила імена односельців - учасників АТО. На сцену запросили людину, про яку можна сказати, що її руки по-справжньому пахнуть хлібом, - пані Лілію Романюк, яка винесла гостям смачний та пахучий коровай.

 ***

 29 жовтня в Опришенському сільському будинку культури відбувся теплий та душевний творчий звіт перед населенням. Гостями свята були голова Опришенської сільської ради Микола Попович, начальник відділу культури і туризму Глибоцької райдержадміністрації Олена Рєпіна, районний депутат Микола Боднарюк, заступник директора Глибоцької РЦБС Марія Жижиян, учасник АТО Григорій Безушко.

 У гарно прикрашеній залі були представлені книжково-ілюстративна виставка та виставки вишитих робіт майстринь села Домніки Німіжан та Віоріки Боднарюк. Ведучими тематичної частини, яку підготувала завідувач бібліотеки-філії Роза-Марія Пагон, були Олена Тарнавецька та Інна Білецька. Для присутніх продемонстрували відеоролик «Робота бібліотеки-філії села Опришени» - 2017. З віршами про хліб, про мир, про Україну виступили Каріна Николайчук, Тодор Романюк.

Концертна програма була підготовлена директором Опришенського СБК Мафтеєм Німіжаном. У ній взяли участь народний аматорський оркестр народної музики «Мугурел», народний аматорський фольклорний колектив «Датіна», солісти-інструменталісти Николета та Микола Плантус, Мафтей Німіжан та Дмитро Русу, солісти Юлія Кобеля, Домніка Романюк. Леонід Німіжан потішив глядача гуморескою.

 ***

 Нещодавно відбувся творчий звіт працівників культури села Сучевени під назвою «Про хліб, про мир, про Україну» Перед початком заходу глядачі мали можливість переглянути виставку робіт місцевих майстринь. У звіті взяли участь НАФК «Царанкуца», оркестр народних інструментів, солісти Міхаєла Зегря, Евеліна Панцир, Діана Козачук, Флоря Лупаштян, Магдалена Горобець, Марина Амарій, Сільвіян Петрюк та Анатолій Меронюк.Працівникам культури за плідну працю щиро дякували сільський голова А. Баш та спеціаліст відділу культури Глибоцької РДА О. Сандуляк.