У селі Привороки звітували аматори

У селі Привороки звітували аматори22 жовтня у клубі села Привороки Глибоцького району відбувся творчий звіт аматорських колективів під назвою «Про хліб, про мир, про Україну».На свято завітали начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА О. Рєпіна, методист Глибоцького РБТД А. Сторожук, методист Глибоцької ЦБС Н. Федорчук. Свою творчість глядачу дарували кращі місцеві виконавці. Свято розпочали ведучі, які розповіли про пам’ятні дати 2017 року.

Під час концертної програми лунали пісні про Україну у виконанні Л. Ротар, К. Онуфрійчук та дуету «Калина». Проникливо прочитала вірш «Моє село» місцева жителька Л. Рензничук Дитячий танцювальний колектив «Барвинка» потішив румунськими народними танцями. Присутні мали змогу переглянути фотоматеріали про роботу Привороцького клубу та бібліотеки на мультимедійному екрані.

Надзвичайно теплі та щирі слова подяки за прекрасний, змістовний та різножанровий концерт висловили сільський голова В. Чуляк та начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА О. Рєпіна.