«Про хліб, про мир, про Україну»

«Про хліб, про мир, про Україну»8 жовтня відбувся творчий звіт перед населенням аматорських колективів закладу культури села Молодія Глибоцького району. Він носив символічну назву: «Про хліб, про мир, про Україну». На звіті були присутні: сільський голова О. Онуфрійчук, начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА О. Рєпіна, директор Глибоцького РБТД Р. Нагірний, завідувач методично-бібліографічного відділу ЦРБ Н. Федорчук та місцеві жителі.

 

Ведуча тематичної частини - завідувач бібліотеки–філії села Молодія Ю. Мішняєва розкрила сутність творчого звіту. У своєму виступі вона зупинилася на сумній даті - 85-их роковинах Голодомору в Україні 1932-1933 років, 100-річчю української революції, 500-річчю Європейської Реформації, 325-й річниці Українського козацтва та 75-ти річчю утворення УПА.

 Перша частина звіту супроводжувалася патріотичними віршами про Україну, про Козацьку Січ та воїнів УПА, які полягли за честь та волю України. Ю. Антощук виконала пісню «Біла черемшина». Ю. Мішняєва продемонструвала відеопрезентацію районного конкурсу у номінації «Бібліотека в моїй уяві». Вона була присвячена баченню юних читачів бібліотеки майбутнього. Присутні мали змогу помилуватися виставкою робіт місцевої майстрині О. Онуфрійчук. На виставці також були представлені роботи вихованців будинку культури та активних читачів бібліотеки. А. Іфтодій, 12 - ти річна дівчинка, вишила картину бісером «Таємна вечеря», 11-ти річний А. Кішман виготовив ікону «Ісус Христос» в стилі алмазного живопису, – стразами.

 По закінченню першої частини творчого звіту сільський голова привітав присутніх зі святом, подякував за роботу та вручив грамоти танцювальному колективу «Невгамовні» і вокальній групі «Talant musik». Під час другої частини звіту присутніх своїми виступами потішили хореографічні колективи «Невгамовні» та «Dance Family» (кер. - І.Сідор). Сольні номери виконали О. Панцир, В. Билона, М. Веля, І. Вакуленко (керівник - М.Сарафінчан), Д. Кутульба (керівник - О.Чорна).

 Підводячи підсумки творчого звіту начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА О. Рєпіна подякувала за гарну творчу роботу та за підтримку громаді села. Згодом всі учасники творчого звіту спільно виконали пісню про Україну.