День відкритих дверей у Глибоцькому РБТД

День відкритих дверей у Глибоцькому РБТД15 вересня Глибоцький РБТД гостинно відчинив свої двері для тих, хто прагне удосконалення, пошуку нового, хто вміє мріяти, співати, грати, танцювати і просто веселитися. На захід завітали учні двох шкіл та їхні батьки. Усі вони мали можливість побачити досягнення гуртківців на сцені районного будинку творчості та дозвілля.

У «День відкритих дверей» дитячі аматорські колективи демонстрували глядачу свої таланти. Присутні насолоджувалися виступами зразкових аматорських ансамблів танцю «Джерельце», «Суцвіття Глибоччини», спортивно-бальної студії «Гран-прі» та вокальної студії «Зорепад». Глядачі бурхливими оплесками зустрічали виступи 2-ї і 3-ї хореографічних груп.

До присутніх звернувся директор РБТД Роман Нагірний та зазначив, що «День відкритих дверей» провели на початку навчального року з метою презентації своєї роботи та здобутків. Він щиро запросив усіх охочих приєднатися до дружньої творчої родини і стати частинкою культурного суцвіття Глибоччини.