Глибочани на запрошення народного депутата України Григорія Тіміша відвідали місто Київ

10 липня на запрошення народного депутата України Григорія Тіміша талановита молодь Глибоччини відвідала місто Київ

Така нагода випала переможцям обласних, всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів – учням музичних та художньої шкіл району, гуртківцям закладів культури, а також їхнім педагогам та тренерам. Безкоштовною поїздкою до столиці дітей та творчу молодь краю нагороджено у рамках проекту «Червона доріжка», зініційованого відділом культури і туризму Глибоцької РДА. Ініціативу підтримав Григорій Іванович, який минулого року започаткував, а цьогоріч продовжує добру традицію підтримки юних талантів, даруючи незабутню подорож.

Один екскурсійний день, а вражень на цілий рік: поїздка в Межигір`я, екскурсія до Верховної Ради України, подорож на катері по Дніпру, відвідання святинь українського народу – Михайлівського золотоверхого монастиря, Софіївського собору, Володимирівської гірки, вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні на Майдані, катання на фунікулері, прогулянка вечірнім Хрещатиком тощо. Смачний обід від народного депутата у ресторації, яку кожен учасник міг собі обрати сам.

У дружньому колі спілкування із Григорієм Тімішем діти дякували і ділилися планами на майбутнє: «Я – Лупу Даниїл. Учень Глибоцької музичної школи. Моя любов – це музика. Але музика – це не лише захоплення, це ще й велика щоденна праця. Гран-прі на обласному конкурсі – це результат щоденних наполегливих репетицій. Дякую, що Ви оцінили наші старання і запросили до Києва. Не за горами той час, коли я – учень з глибинки – завоюю київські сцени…».

«Я – Барбаза Василь. Коло моїх захоплень – це КВК та фотографія. Ця поїздка дарує мені нові враження, спонукає до творчості. Прийде час, і я приїду підкорювати «Лігу сміху», а в об’єктиві мого фотоапарата посміхатимуться зірки, політики і видатні люди України! Можна розпочати з вас? Увага!Знімаю!»

«Я – Карпюк Анастасія,випускниця Глибоцької художньої школи. Вміння бачити світ по-своєму дало змогу мені та моїм товаришам по школі здобути високі перемоги у обласних конкурсах. І навіть вже сьогодні наші враження лягли на папір замальовками. Пленер на катері по Дніпру стане натхненням для експозиції «Київські враження», на відкриття якої ми Вас незабаром охоче запросимо». 

Зі словами подяки звернулися до народного депутата і педагоги та керівники структурних підрозділів. Зокрема, Вероніка Грицку – доцент, кандидат географічних наук, тренер гуртка художнього читання Чагорського будинку культури, Ольга Ковальчук – директор Глибоцької ЦБС, Роман Нагірний – директор Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля.
На згадку про цей особливий день від імені працівників культури, вихованців та батьків начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна вручила Григорію Тімішу подяку та сувенір – картину із вишитим бісером національним символом України – тризубом. Сувенір із бісеру вручено і екскурсоводу Верховної Ради. 

До Києва учасники екскурсії прилетіли на крилах своїх здобутків, а повернулися на крилах нових вражень і творчого натхнення, з яких, впевнені організатори – народяться і нові перемоги!