Глибоцькі аматори представили Україну на фестивалі «Арканул» (Румунія)

Традиційно у рамках святкування Дня міста Радівці (Румунія) відбувся XXVI  Міжнародний фольклорно-етнографічний  фестиваль «Арканул». Цьогоріч у ньому взяли участь 18 фольклорних колективів з Румунії, а також Греції, Сербії, Туреччини, Молдови та України. Нашу країну  на цьому святі представили  народний аматорський оркестр народних інструментів (керівник В.Опаєць) та народний аматорський ансамбль народного танцю «Ізвораш» (керівник Р.Нагірний) Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля,солісти – Аліса Божескул та Іван Боднар.

Розпочалися урочисті заходи зустріччю керівників і представників колективів з мером та директором будинку культури м.Радівці у великій залі міської бібліотеки. Кожен із присутніх мав нагоду виступити. Далі урочистою ходою мистецькі колективи пройшли до Центральної площі міста, де розпочався парад пісень, танців та музики.

Три дні поспіль наші земляки дарували своє мистецтво гостинним Радівцям, демонстрували хореографічну та музичну культуру Буковини. Гаряче і під бурхливі оплески  вітала артистів румунська публіка.

       Запям’яталася  і поїздка в басейн, де аматори  відпочили та набралися сил для подальших виступів.

Останнього дня всі колективи отримали дипломи, пам’ятні сувеніри від організаторів фестивалю.  Для всіх учасників організатори влаштували прощальну вечірку, на якій  провели конкурс «Містер і міс фестивалю». Приємно  те, що наша пара Богдан Воробець  та  Анастасія Мігалатюк, учасники НААНТ «Ізвораш»,  зайняла призове третє місце.