Глибоччина відзначила День Конституції України

    З нагоди відзначення 579-ї річниці селища Глибока, Дня молоді та Дня Конституції України в місцевому парку Глибоки відбулися урочисті заходи.

        Свято розпочалося з урочистостей, які відкрили ІІ хореографічна група Глибоцького районного будинку народної творчості та дозвілля, а також народний аматорський хор працівників культури. Захід відвідали представники місцевої влади та гості, які завітали з інших районів, областей та країн. Найкращих працівників установ, підприємств та організацій району, учасників АТО, талановиту молодь нагородили грамотами райдержадміністрації  та районної ради. 

Одразу після завершення урочистостей голова Глибоцької ОТГ Г.С. Ванзуряк  оголосив про відкриття ІІ кулінарного конкурсу «Глибоцький медівник». Поки комісія і глибочани насолоджувалися випічкою місцевих господинь, зі сцени  лунали музичні вітання від гурту «Весільний тараф» та вокальних гуртів «Буковиночка» (с.Черепківці) і «Забава» (с.Михайлівка).

Для любителів спорту провели відкритий турнір із армспорту, організатором якого став Маріус Байка.

Цього дня відбувся і святковий концерт «Молоді таланти», в якому взяли участь аматори з району. Глядачам представили вокальні, інструментальні  та танцювальні номери. Святкову програму завершили виступ молодіжного рок-гурту «Нервові люди» та народні гуляння.