Вишивання – живе мистецтво, яке постійно розвивається

12 березня в приміщені методичного кабінету Глибоцького РБТД  відбулося чергове засідання клубу за інтересами « HandMade»  з метою розвитку інтересу гуртківців до одного із  виду декоративно-ужиткового мистецтва – вишивки бісером.

Перед початком заняття діти переглянули відео  про волинського бійця 51-ї бригади Андрія Слюсарчука. Чоловік отримав важкі поранення  в зоні АТО,вишиває ікони бісером аби прогодувати сім’ю – дружину та двох діток.

Опісля кожен гуртківець почав творити свою картину. А під час того, як усі вишивали, керівник клубу за інтересами Алла Сторожук розповідала історію виникнення бісеру та про його види, як зберігати бісер та які цікаві вироби можна ще зробити з цього матеріалу.

Щоби більше заохотити дітей до виготовлення речей власними руками, директор РБТД Роман Нагірний розповів, що рукоділля може приносити не тільки задоволення, а й додатковий відчутний дохід. Нині товари ручної роботи високо цінуються як на вітчизняному ринку, так і за кордоном. Роман Григорович наголосив також, що заняття в клубі за інтересами «HandMade» гуртківці мають сприймати не лише як модне захоплення, а й спосіб отримання прибутку.